Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Słowikowo – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek w Wielkopolsce

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

75 000 zł964 m² 77,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy na sprzedaż działkę budowlaną w Słowikowie, o powierzchni 964m2! Miejscowość oddalona około 10 minut od Trzemeszna, 5 minut od Orchowa. Idealne miejsce dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie Gniezno

Gniezno(Słowikowo + 25 km)

84 320 zł1 054 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję działkę na sprzedaż w rozwijającym się osiedlu w Szczytnikach Duchownych. To doskonałe miejsce dla osób poszukujących spokojnego, a zarazem dobrze skomunikowanego miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana Górzyca

Górzyca(Słowikowo + 23 km)

85 000 zł1 761 m² 48,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Polecamy Państwu do kupna działkę rolną z wydanymi warunkami zabudowy na zabudowę domu jednorodzinnego, o powierzchni 1768 m2 w cenie 85000 złotych. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa Nowogard

Nowogard(Słowikowo + 23 km)

150 250 zł3 005 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Polecamy Państwu działkę siedliskową położoną około 2 km od Nowogardu w miejscowości: karsk. Nieruchomość o powierzchni 3005 m2 znajduje się w kompleksie 18 działek. Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Gryfice

Gryfice(Słowikowo + 19 km)

7 000 zł6 106 m² 1,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu nieruchomość położoną na terenie inwestycyjnym w Gryficach. Nieruchomość gruntowa składająca się z jednej działki o powierzchni 6106 m2 z dostępem do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Łabuń Mały(Słowikowo + 4 km)

69 000 zł2 002 m² 34,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena działki. Oferuję Państwu nieruchomość gruntową niezabudowaną w Łabuniu Małym. Nieruchomość ma powierzchnię 2002 m2. Działka pod zabudowę jednorodzinną, z wydanymi.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna, ul. Kamieńska

Gryfice(Słowikowo + 19 km)

1 390 000 zł7 032 m² 197,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy Państwu działkę inwestycyjną o powierzchni 7032 m2 położoną w Gryficach przy ulicy Kamieńskiej. Działka ta znakomicie nadaje się pod zabudowę deweloperską gdyż można na.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł707 m² 247,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Cena do negocjacji! wszystkie propozycje do rozpatrzenia! Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną oferta sprzedaży działki o powierzchni 707 m2, w miejscowości Powidz ( powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Gryfice

Nr 2,Gryfice(Słowikowo + 19 km)

100 000 zł924 m² 108,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka o powierzchni 924 m2 z warunkami zabudowy, ( w sąsiedztwie znajduje się zabudowa wolnostojąca). Prezentację nieruchomości umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Kosewo

Kosewo(Słowikowo + 12 km)

148 000 zł1 240 m² 119,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

A może to Twoje miejsce? Parcela o 1240 m2, oddalona 1250 m. od Jeziora Powidzkiego w cenie 124 000 zł.Działka położona w Kosewie, historycznej wsi, sięgającej korzeniami XIV wieku.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł1 000 m² 179 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży jest działka o powierzchni 1000 m2, w Wymysłowie, niespełna 200 m. od granicy z Lubochnią, z bezpośrednim dostępem do drogi gminnej. Parcela objęta jest mpzp.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij